Polygrafia

Máme viac ako dvadsať rokov skúseností s riešeniami v papierenskom priemysle. Poskytujeme zvlhčovacie systémy, ktoré sú šité na mieru pre každý typ lisovne. Náš zvlhčovací systém rieši problémy so statickým nábojom a chybovosťou produktov. Vieme zabezpečiť celoročnú regulovanú úroveň vlhkosti vhodnú pre každý typ výroby. Zo skúseností našich klientov vieme, že dokážeme výrazným spôsobom prečistiť ovzdušie a zredukovať prašnosť až o viac ako 80%.

Naše riešenia prispievajú k optimalizáciu výroby aj v tlačiarniach Integraf, Remprint, DIW print, REA Nitra alebo Chemosvit.

 

Priemyselné zvlhčovanie pre hĺbkotlač

Priemyselné zvlhčovanie pre hĺbkotlač

Pri hĺbkotlači môžu vznikať nasledovné problémy: oheň, statická elektrina, tlačové chyby, produkty nízkej kvality alebo nedokonalosti na okrajoch.

Riešenia pre sieťotlač

Riešenia pre sieťotlač

Pri sieťotlači je dôležitá správna manipulácia s emulziou. Keď je príliš suchá, vytvárajú sa trhliny a tenké miesta. Tlač môže byť rozmazaná alebo nesprávne zarovnaná.

Kontrola vlhkosti pri ofsetovej tlači s podávačom

Kontrola vlhkosti pri ofsetovej tlači s podávačom

Pri ofsetovej tlači je veľmi dôležité vyvarovať sa dvojitého podávania, zlého zarovnania, zvlnenia papiera, zlého stohovania a dvojitého ofsetu.

Priemyselné zvlhčovanie pri rotačnej tlači

Priemyselné zvlhčovanie pri rotačnej tlači

Akým problémom musíte čeliť pri rotačnej tlači? Spomaleniu výroby kvôli nesprávnemu podávaniu kotúča, zaseknutia papiera v dopravníkoch, statickej elektrine a suchému papieru.