Spoznajte AKIMist naživo

Je lepšie raz vidieť, ako stokrát počuť. Chcete si na vlastné oči obzrieť trysky IKEUCHI? Chcete vedieť, ako vyzerá a funguje riadiaca jednotka a AKIMist rozprašovacia hlavica? Budete mať príležitosť na brnenskom veľtrhu Amper 2023. Veľtrh elektroniky, energetiky, automatizácie, komunikácie, osvetlenia a zabezpečenia sa bude konať na brnenskom Výstavisku 21. – 23. marca 2023.

Priemyselné zvlhčovanie na princípe suchej hmly sa postará o optimálnu relatívnu vlhkosť Vašich výrobných priestorov. Vďaka riadiacej jednotke funguje systém automaticky. Keď relatívna vlhkosť vzduchu klesne pod požadovanú hodnotu, systém sa sám spustí. Keď senzor zistí, že vzduch má optimálnu vlhkosť, riadiaca jednotka vypne trysky. Riadiaca jednotka navyše pravidelne ukladá dáta, takže máte dokonalý prehľad o tom, aká je vo výrobe teplota a vlhkosť.

Naše riešenia pre zvlhčovanie vzduchu pre rôzne priemyselné odvetvia nájdete v pavilóne F, stánok 3.08 spolu s inými priemyselnými riešeniami primárne pre elektrotechnický a automobilový priemysel. A samozrejme, keby ste sa predsa len nedostali do Brna na výstavu, môžete sa kedykoľvek zastaviť v našom bratislavskom sídle. Radi Vám riadiacu jednotku aj IKEUCHI trysky predvedieme.