Ochladzujúca vodná hmla bez zmáčania pre mliečne farmy

Riešenie: Nezmáčavý systém chladenia vzduchu pomocu vodnej hmly

Je dôležité vychladiť vnútorné priestory tak, aby to zvieratá zbytočne nevystresovalo. Špičkové systémy chladenia vzduchu IKEUCHI efektívne ochladia priestor bez toho, aby zmáčali zvieratá alebo podlahu, vďaka odparujúcemu sa chladiacemu efektu patentovanej polosuchej hmly. Okrem toho, že priestor a zvieratá v ňom budú ochladené, systém ochladzujúcej vodnej hmly prispeje k lepšej hygiene. Systém vždy inštalujeme tak, aby plne vyhovoval Vašim potrebám. 

Produkty

LYOHM

Systém ochladzujúcej polosuchej hmly chladí a zvlhčuje pozdĺž stropu smerom nadol ku zvieratám. Znižuje zápach a udržuje konštantnú hladinu vlhkosti. Je jednoduchý na inštaláciu a údržbu. Veľmi jednoducho sa ovláda.

COOLJetter Dome

Priemyselný chladiaci a zvlhčovací systém pre veľké priestory rozptyľuje jemnú hmlu pomocou ventilátora. Znižuje teplotu prostredia o 2–4°C. Tento systém ochladzujúcej vodnej hmly je vhodný do veľkých budov s nepretržite otvorenými vchodmi a do priestorov, kde sú štandardné priemyselné chladiace a zvlhčovacie systémy neúčinné.

Trysky KB a KBN

Hydraulické trysky s rozprašovaním jemnej hmly v tvare dutého kužeľa s priemerom kvapiek -100μm ponúkajú efektívne ochladenie prostredia bez zmáčania zvierat alebo podláh vďaka polosuchej hmle.

Benefity

  • Zvieratá sú vďaka nezmáčavému ochladeniu polosuchou hmlou, ktoré dokáže znížiť teplotu priemerne o 5°C, menej vystresované. To prispieva k ich pohode a zdraviu a znižuje počet úhynov z tepla.
  • Spokojné zvieratá majú znova chuť do jedla a produkujú mlieko v nezníženom objeme. 
  • Systém sa jednoducho inštaluje a ešte jednoduchšie ovláda.

Pozrite si fungovanie chladiaceho systému.