Ochladzujúca vodná hmla bez zmáčania pre mliečne farmy

Riešenie: Nezmáčavý systém chladenia vzduchu pomocu vodnej hmly

Je dôležité vychladiť vnútorné priestory tak, aby pritom zvieratá neboli ešte viac vystresované. Špičkové systémy chladenia vzduchu IKEUCHI efektívne ochladia priestor bez toho, aby zmáčali zvieratá alebo podlahu, vďaka odparujúcemu sa chladiacemu efektu patentovanej polosuchej hmly. Okrem toho, že priestor a zvieratá v ňom budú ochladené, systém ochladzujúcej vodnej hmly prispeje k lepšej hygiene. Inštaláciu systému prispôsobujeme individuálnym potrebám.

Príklady produktov

LYOHM

Systém ochladzujúcej polosuchej hmly chladí a zvlhčuje pozdĺž stropu smerom nadol ku zvieratám. Znižuje zápach a udržuje konštantnú hladinu vlhkosti. Je jednoduchý na inštaláciu a údržbu. Veľmi jednoducho sa ovláda.

COOLJetter Dome

Priemyselný chladiaci a zvlhčovací systém pre veľké priestory rozptyľuje jemnú hmlu pomocou ventilátora. Znižuje teplotu prostredia o 2–4°C. Tento systém ochladzujúcej vodnej hmly je vhodný do veľkých budov s nepretržite otvorenými vchodmi a do priestorov, kde sú štandardné priemyselné chladiace a zvlhčovacie systémy neúčinné.

Benefity

  • Zvieratá sú vďaka nezmáčavému ochladeniu polosuchou hmlou menej vystresované (teplota znížená priemerne o 5 stupňov)
  • Obnovenie chuti do jedla
  • Obnovenie produkcie mlieka
  • Menej zvierat bude potrebovať ošetrenie
  • Jednoduchá inštalácia
  • Jednoduché ovládanie

Pozrite si fungovanie chladiaceho systému.