Dezinfekcia priestorov suchou hmlou

Suchá hmla spoľahlivo vydezinfikuje akýkoľvek priestor 

 • Veľa podnikov má smutnú skúsenosť s prevádzkou, ktorú bolo zatvorená alebo mala obmedzenú prevádzku kvôli chorým zamestnancom.
 • Chcete mať istotu, že Vás takáto situácia už nezaskočí a Vaše firemné priestory budú zbavené vírusov a baktérii a bezpečné?
 • Hľadáte riešenie, ktoré viete použiť kedykoľvek podľa situácie, aby ste sa nemuseli spoliehať na externé dezinfekčné firmy?
 • Objavte spojenie japonskej kvality a slovenskej vynaliezavosti – mobilná dezinfekčná jednotka AKIMist® DryFog je jednoducho obsluhovateľný prístroj, ktorý vytvára suchú hmlu na spoľahlivú sekundárnu dezinfekciu akéhokoľvek priestoru.

výhody dezinfekcie suchou hmlou 

 • 100% dezinfekcia miestnosti - mikroskopické kvapôčky suchej hmly preniknú úplne všade a vďaka svojej veľkosti dokážu účinne zničiť častice vírusu;
 • 15 minút na dezinfikovanie -100 m2 je za 15 minút dokonale zbavených vírusov;
 • Žiadne poškodenie - suchá hmla nezanecháva žiadne stopy, nepoškodzuje elektroniku, papiere, látky ani zariadenie;
 • Všestranné použitie – nastaviteľný výkon a smer trysky. Dezinfekciu suchou hmlou viete použiť v akomkoľvek priestore - napríklad aj v interiéri auta;
 • Jednoduchá obsluha – automatická regulácia výkonu a jednoduchá údržba;
 • Nízke prevádzkové náklady – do zariadenia viete použiť akýkoľvek typ dezinfekcie, keďže materiál trysiek je odolný voči pôsobeniu chemikálií;
 • Overené riešenie – s úspechom nasadené v rôznych typoch zariadení od nemocníc (napr. v poliklinike Novamed, NUSCH Bratislava, domovov dôchodcov (napr. v domove sociálnych služieb v Plaveckom Podhradí), škôl cez výrobné podniky až po predajne (drogerie markt).

Čo ponúkame? 

AKIMist® mobilná dezinfekčná jednotka DryFog 2-trysková – Mini

Na mobilnej dezinfekčnej jednotke viete nastaviť smer prúdenia trysiek. Dve trysky zabezpečujú rýchlejšiu sekundárnu dezinfekciu priestoru. Vďaka svojim rozmerom je ideálna do menších priestorov (140 cm x 34 cm x 52 cm). 

 

Prečo je dezinfekcia priestorov dôležitá?

Vírusy sa lepšie šíria v uzavretých, zle alebo málo vetraných priestoroch. V zimnom období k tomu pristupuje aj faktor prekúrených priestorov, ktorý výrazne uľahčuje vírusom šírenie. Od marca 2020 sa na Slovensku šíri koronavírus, ktorý je ešte nákazlivejší ako tradičné chrípkové vírusy. Dezinfekcia priestorov je spolu s pravidelným umývaním rúk a nosením rúška kľúčová pri spomalení alebo eliminovaní prenosu vírusu. Naše riešenie je overené - AKIMist® mobilné dezinfekčné jednotky boli použité aj v decembri 2020 na trojdňovom kongrese ITAPA 2020, počas ktorého sa nikto z viac ako 200 účastníkov nenakazil.

čo hovoria zákazníci, ktorí už používajú mobilnú dezinfekciu?

„Prístroj AKIMist DryFog na priestorovú dezinfekciu sme do Lázní Teplice nad Bečvou kúpili už v jarných mesiacoch. Dnes sme za neho nesmierne vďační, pretože sa stal našim každodenným spoločníkom. O jeho obľúbenosti svedčí aj to, že dostal meno Jáchym. Na Jáchymovi najviac oceňujeme jednoduchosť obsluhy, rýchlu, detailnú dezinfekciu celého priestoru bez zanechania zápachu. Aj keď priestory v našich kúpeľoch sú väčšie, úplne nám vyhovuje dvojtrysková varianta mobilnej dezinfekčnej jednotky. Najväčšiu výhodu vidím v tom, že za malú dobu malým množstvom dezinfekčného prostriedku vydezinfikujete aj miesta, kam by sa ľudská ruka nedostala. Vlastná príprava miestnosti na dezinfekciu je tiež jednoduchá, nemusíte zložito premiestňovať ordináciu alebo telocvičňu alebo sťahovať elektroniku alebo iné prístroje.“

MUDr. Gabriela Hanslianová, Lázně Teplice nad Bečvou

Kde všade sa sekundárna dezinfekcia suchou hmlou už používa?

Chcem cenovú kalkuláciu na mobilnú dezinfekciu AKIMist® DryFog

Získajte ešte dnes cenovú kalkuláciu šitú na mieru.

Využite náš formulár alebo nám napíšte na info@realtimetec.sk alebo zavolajte na 02/ 2120 1800.